Hurda Gidiyor

Hurda Gidiyor© Dudullu OSB Ataşehir
0552 706 50 34

Araç Hurdaları

Araç Hurdaları ile Kazanan Siz Olun

Hurda konusunda oldukça önemli bir materyal olan araçların, parçalarının geri dönüşüme kazandırılması için araç hurdaları konusu oldukça önemlidir. Çevrenin korunması adına da oldukça önemli bir yere sahip olan araç hurdalarını yerinde teslim alarak hem size hem de çevreye rahat bir nefes aldırıyoruz. Trafik akışını engelleyen çevre kirliliğine sebep olan, harcadığı yakıt ile hem bütçenize hem de çevrenize zarar veren araçların hurda olarak satılması ile rahat bir nefes alabilirsiniz. Otobüs, traktör, kamyon, minibüs, motosiklet ve otomobil gibi araçların parçalarını değerinden satarak, araç hurdalarından elde ettiğiniz geliri yeni yatırımınız için değerlendirebilirsiniz. Elde edeceğiniz nakit ile kendinize yeni bir araç alabilir veya yatırımlarınızı farklı noktalara kaydırabilirsiniz.

 

Hurdacı Kapınıza Kadar Geliyor

Alanında uzman ekibimiz, belirttiğiniz gün ve saatte araç hurdaları bulunan alana geliyor ve son teknolojik ekipmanları ile hurda araçların kaldırılmasını sağlıyor. Bu süreçte siz herhangi bir işlem yapmıyorsunuz. Aracın kaldırılma işleminde araç başında olmak zorunda bile değilsiniz. Yine de işlemleri izlemek ve tartım konusunu yerinde gözlemlemek isterseniz bekleriz. Hassas tartılarımız sayesinde hak kaybı yaşamadan, aracınızın değerini eksiksiz olarak almanızı sağlıyoruz. Araç hurdaları konusunda uzman olan ekibimiz, birkaç dakika içerisinde hurdaların alımını gerçekleştirerek zamandan da büyük öcüde tasarruf etmenize olanak sağlar. Araç hurdaları satışı yapmak için tek yapmanı gereken müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz olacak. Geri kalan her şey için biz ilgileneceğiz.

 

Ataşehir Hurdacı ile Üretimde Yenilik

Miyadını doldurmuş araç parçalarının tekrar geri dönüşüme kazandırılması için hemen harekete geçin. Süresi dolmuş olan ve fonksiyonelliği olmayan araçların üretime yeniden kazandırılması için araç hurdalarının geri dönüşüme uğraması şarttır. Yeni ürünler kadar değerli olması gereken atıklar sayesinde ekonomimizi topyekün canlandırabiliriz. Aracınızı geri dönüşüme gönderdiğinizde farklı alanlarda kullanılabilen ve farklı ürünlere dönüştürülebilen yeni parçalar için siz de destek vermiş olursunuz. Polyester, plastik, kullanılabilir durumda olmayan otomobil parçaları, alüminyum, çelik, pirinç, demir, bakır gibi araçlar, yararlı çıktılar olarak yeniden üretilebilir. Üretimde sürekliliğe katılım sağlamak, bunu yaparken de gelir elde etmek istiyorsanız araç hurdaları alım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.