Hurda Gidiyor

Hurda Gidiyor© Dudullu OSB Ataşehir
0552 706 50 34

Beyaz Eşya Hurdaları

Beyaz Eşya Hurdaları Satın ve Yenileyin

Yüksek enerji harcayan, fonksiyonelliğini kaybetmiş ve atıl durumda olan beyaz eşyalarınızı değerinden alıyor ve nakit karşılığını sizler için sunuyoruz. Sizden satın aldığımız beyaz eşya hurdaları ile geri dönüşüme destek veriyoruz. Satın aldığımız beyaz eşya hurdalarını geri dönüşüm merkezlerine gönderiyoruz. Bu sayede atıl durumdaki beyaz eşyalarınız farklı araçların üretiminde yeniden kullanılma fırsatı buluyor. Gelişmiş ülkelerin birçoğunda geri dönüşüm malzemelerinden üretilen ham maddeler kullanıyor. Doğal kaynakların tüketilmemesi ve çevrenin kirletilmemesi için tercih edilen geri dönüşüm malzemeleri sayesinde hem bütçenizin hem de çevrenizin korunmasına katkıda bulunabilirsiniz. İstanbul hurdacı olarak sunduğumuz hizmetler sayesinde İstanbul’un tüm semtlerine beyaz eşya hurdaları alım hizmetlerini götürüyoruz.

 

Hurdacı Artık Kapınızda

Hurdacı olarak sunduğumuz hizmetlerle kapınıza kadar geliyoruz. Büyük küçük fark etmeden, her ölçekten hurda için sunduğumuz alım hizmetleri sayesinde sizin için atıl durumda olan ve göz zevkiniz bozan araçların yerinden alınmasını sağlıyoruz. Sertifikalı ve uzman personellerimiz, belirttiğiniz günde, belirttiğiniz adrese gelerek ortamda bulunan beyaz eşya hurdalarının alımını gerçekleştiriyor. Portatif hassas tartılarımız sayesinde bulunduğunuz yerden beyaz eşya hurdalarının ne kadar ağırlıkta olduğunu görebiliyorsunuz. Ürünün kilogramına göre alacağınız nakdin ücretini o an öğrenebiliyor ve anında bütçenize katkıda bulunma fırsatı elde ediyorsunuz. Hurdacı denince akla ilk gelen markalardan olan firmamızda beyaz eşya hurdaları alımı için daima bize güvenebilirsiniz.

 

En Yakın Hurdacı Parmaklarının Ucunda

Beyaz eşya hurdaları satışı yapmak istiyorsanız bize web sitemizden veya müşteri temsilcilerimiz vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Sadece beyaz eşya hurdaları değil, aynı zamanda diğer hurda türlerinde de uzman olan firmamız, karışık olan hurdalarınızın ayrıştırılmasından yüklenmesine kadar her aşamada yanınızdadır. Siz sadece bizimle iletişime geçin. Beyaz eşya hurdaları alımından geri dönüşüm merkezlerine gönderilmesine kadar geri kalan her şeyle biz ilgilenelim. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, küçük ev aletleri, süpürgeler, klimalar, çamaşır kurutma makineleri ve çok daha fazlası üzerinden nakit para kazanmak, bunu yaparken de çevrenin korunmasına katkıda bulunmak istiyorsanız beyaz eşya hurdaları alımı yapan markamız ile iletişime geçebilirsiniz.