Hurda Gidiyor

Hurda Gidiyor© Dudullu OSB Ataşehir
0552 706 50 34

Ekstra Hurdalar

Ekstra Hurdalar Ekstra Kazanç Demek

Hurda satım gereksinimi duyduğunuz her alanda yanınızda olan firmamız, değerinden olarak satın aldığı ekstra hurdalar ile beklentilerinizi doğru bir şekilde karşılıyor. Hurda plastik, hurda demir ve diğer materyallerin geri dönüşüme kazandırılması konusunda sizlere yardımcı olan firmamız, ihtiyacınız olan her alanda hurda alımı konusunda desteklerini sizlere sunuyor. Doğal kaynakların korunmasına da yardımcı olan hurda satışı sayesinde, ekstra hurdalar ile çevrenin sürdürülebilirliğine katkıda bulunursunuz. Bir ürünün yeniden üretilmesi için geri dönüşüm malzemelerinin kullanılması, tüketilebilir kaynaklardan da tasarruf edilmesi anlamına gelir. Geri dönüşüm oranının artması, gelişmiş ülkelere mahsus bir konudur. Ülkemizin gelişimi için tercih edeceğiniz ekstra hurdalar ile geri dönüşüme siz de katkıda bulunabilirsiniz.

 

İstanbul Hurdacı Ekstra Hurdalar için Sizinle

Her yıl onlarca ton ham maddenin geri dönüşüme kazandırıldığı ülkemizde, siz de elinizdeki ekstra hurdalar ile bu dönüşüme destek olabilirsiniz. İstanbul hurdacı olarak hizmet veren firmamız Sultanbeyli’den Sancaktepe hurdacıya kadar aklınıza gelebilecek her semtte hizmetlerini sizlere sunar. İstediğiniz hurdaları satmak için yerinde hizmet veren firmamız, hassas tartıları ile ekstra hurdaların bulunduğu alana geliyor. Ekstra hurdaların yüklemesini yapıyor, tartıyor ve anında nakit karşılığını sizlere sunuyor. Bu sayede hem ortamın ferah bir görünüme kavuşmasını sağlarsınız hem de hurdalarınızı değerlendirerek nakit para elde edersiniz.

 

Hurdacı ile Geri Dönüşüme Katkı

Sizden satın aldığımız hurdaları geri dönüşüm merkezlerine göndererek yeniden üretime katkıda bulunmasına yardımcı oluyoruz. Bu sayede hem çevrenin korunmasına yardımcı oluyor hem de atıl durumda olan ekstra hurdalar üzerinden gelir elde etme fırsatı ya kalıyorsunuz. İş güvenliğine verdiğimiz önem ile ekstra hurdalar alım işlemlerini taahhüt ettiğimiz süre içerisinde sizlere sunuyor ve süreci efor sarf etmeden tamamlamanızı sağlıyoruz. Etrafta tek bir hurda tanesi bile kalmadan tamamladığımız işlemler sayesinde beklentilerinize uygun olarak yaşamınızı kolaylaştırıyoruz. Her ölçekten hurdanın alımını gerçekleştiren firmamız, villalardan fabrikalara, otomobil hurdalarından beyaz eşya hurdalarına kadar aklınıza gelen tüm hurda durumundaki ürünün alımını gerçekleştirir. İşlevini yitirmiş ve kullanılamaz durumda olan hurdalarınızın değerinden alımı için siz de bizimle iletişime geçebilirsiniz.