Hurda Gidiyor

Hurda Gidiyor© Dudullu OSB Ataşehir
0552 706 50 34

Evsel Hurdalar

Evsel Hurdalar için Aradığınız Hurdacı

Geri dönüşümün önemli bir parçası olan evsel hurdalar, hem çevreyi korumanıza hem de bu hurdalardan nakit elde etmenize olanak sağlar. Karışık olarak bünyenizde bulunan evsel hurdaları kolay bir şekilde ayrıştıran firmamız, son teknolojik cihazları ile her metalin farklı bir şekilde konumlandırılması ve ücretlendirilmesini sağlar. Hurda borsasındaki en avantajlı fiyatlara ulaşma imkânına sahip olduğunuz firmamız sayesinde kullanılmayacak durumda olan evsel ürünlerin alımını gerçekleştiriyoruz. Belirttiğiniz tarihte, belirttiğiniz konuma gelerek portatif tartılarımız sayesinde istediğiniz hurdaların yerinde tartılmasına yardımcı oluyoruz. Bu sayede siz de aklınıza herhangi bir soru işareti kalmadan hurdaların karşılığı olan nakit ücrete anında sahip oluyorsunuz. Sizden satın aldığımız hurdalar geri dönüşüm merkezlerine gönderiliyor. Geri dönüşüm merkezlerinde farklı çıktılar için üretime yeniden kazandırılan evsel hurdalar, bu özellikleri sayesinde çevrenin korunmasına da yardımcı oluyor.

 

Hurdacılar ile Evsel Hurdanızı Satın

Kağıt, sarı, krom, çinko, alüminyum, bakır ve demir gibi farklı materyaller üzerinden satış gerçekleştirebileceğiniz evsel hurdalar İstanbul’un her yerinden ulaşılabilir. Sunduğumuz geniş kapsamlı hizmetlerimiz ile evsel hurdalar için gereksinim duyduğunuz taşıma işlemini ve nakit çözümlerini sizler için sunuyoruz. Ataşehir hurdacı hizmetlerinden Sancaktepe hurdacı hizmetlerine kadar İstanbul hurdacı denince ulaşılabilecek her metrekareye erişim imkanı sağlayan markamız size en yakın hurdacıdır. Evsel atıklarınızı mükemmel bir şekilde değerlendirebileceğiniz Sancaktepe hurdacı ile işlevselliğini yitiren araçlarınızdan yeniden bir sermaye elde edebilirsiniz. Sektördeki tecrübemiz, bilgi birikimimiz ve adaletimiz ile tüm süreçlerin kusursuz olarak tamamlanmasını sağlayan firmamız ile televizyon, şofben, termosifon ve kitap gibi ürünlerin alımını gerçekleştiriyoruz.

 

Evsel Hurdalar Bize Emanet

Evsel hurdalarınızı değerinden alan firmamız, evinizde bulunan bakır atıkların ve metallerin tamamı da dahil olmak üzere evinizde bulunan ve geri dönüşüme uygun olan tüm araçların yeniden üretime katılmasına yardımcı oluyor. Evsel hurdalar konusunda bir hurdacı ihtiyacınız varsa bize İstanbul’un her yerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Evsel hurdalarda doğru sonuçlar elde etmek ve profesyonel bir hurdacı firması ile çalışmak için doğru yerdesiniz. Hurda borsasının en avantajlı fiyatlarının sunulduğu Ataşehir hurdacı ile beklentilerinizi karşılayacaksınız.