Hurda Gidiyor

Hurda Gidiyor© Dudullu OSB Ataşehir
0552 706 50 34

Fabrika ve İnşaat Yıkım-Sökümü

Fabrika ve İnşaat Yıkım-Sökümü ile Yeniden Üretim

Toplum sağlığını tehdit eden ve fonksiyonelliğini kaybeden fabrika ve inşaat yıkım sökümü işlemlerini gerçekleştiren firmamız, bu sayede ortaya çıkan hurdaların yeniden üretime kazandırılmasına olanak sağlıyor. Fabrika ve inşaat yıkım sökümü ile üretimde süreklilik sağlanmasına yardımcı olan firmamız, ikinci el inşaat malzemelerinin alımını gerçekleştirerek binaların çok daha uzun ömürlü olması için gerekli altyapısal zemini hazırlıyor. Büyük küçük demeden her ölçekteki fabrika ve inşaat yıkım sökümü işlemine talip olan markamız, fabrika ve inşaat yıkım sökümü hizmetleri konusunda çağ atlatan ekipman aletleri ve donanımlı personelleri ile yanınızdadır. Son teknolojik ürünlerin kullanılarak işlemlerin tamamlandığı fabrika ve inşaat yıkım sökümü hizmetlerinde etrafta bulunan diğer yapılara zarar vermeden işlemleri kısa süre içerisinde tamamlıyoruz.

 

İstanbul Hurdacı ile Kentsel Dönüşüm

Her türlü evsel ve endüstriyel binanın yıkımında da hizmet veren markamız, tam kapasite ile çalışarak sadece yıkım sürecinde değil, aynı zamanda ortaya çıkan hurdaların taşıma sürecinde de hızlı ve profesyonel olarak hareket eder. Sulama kontrolünün idealize edildiği yıkama hizmetlerimiz kapsamında etrafta toz bulutunun oluşmaması için fabrika ve inşaat yıkım sökümü işlemi ile aynı anda sulama hizmetlerini de sunarak ortamın konforunun idealize edilmesini sağlıyoruz. Yönetmeliğe uygun olarak hareket ettiğimiz fabrika ve inşaat yıkım sökümü işlemlerinde sadece fabrika ve inşaat yıkım sökümü hizmeti almışsanız hurda alış hizmeti vermiyoruz. Sunduğumuz hizmetler kapsamında beklentilerinizi direkt olarak, doğrudan karşılayan firmamız, sadece bizden aldığınız hizmetin karşılığını sizlere sunar. Fabrika ve inşaat yıkım sökümü işlemi sonrasında hurda satmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Hurdacı Güvenilir Çözüm Ortağınız

Her bir işlemin ayrı ayrı değerlendirildiği fabrika ve inşaat yıkım sökümü hizmetleri kapsamında İstanbul’un her yerine ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yıkım hizmetleri konusunda uzman olan firmamız, her sektörden binanın kusursuz bir şekilde yıkım işleminin gerçekleştirilmesini sağlıyor. Mağaza, okul, banka, hastane ve diğer alanlarda beklentilerinizi doğru bir şekilde karşılayan markamız, yıkımının gerçekleştirebildiği binalardaki laminat parke, mutfak dolabı, kapı gibi araçların da ikinci el olarak değerlendirilmesini sağlayabilir. Etrafta bulunan herhangi bir yapıya zarar vermeden gerçekleştirdiğimiz işlemler kapsamında iş makinesi ve diğer kırıcı-delici ekipmanlarımız ile işlemlerin çok hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyoruz.