Hurda Gidiyor

Hurda Gidiyor© Dudullu OSB Ataşehir
0552 706 50 34

Hizmet Bölgelerimiz

Hizmet verdiğimiz tüm bölgeler

HİZMET BÖLGELERİMİZ KAPSAMA ALANINIZ İÇİNDE

İstanbul ve çevre illerde hurda satım talebinize en iyi şekilde karşılık veren Hurda Gidiyor ile siz de işlevsiz hale gelen geri dönüştürülebilir ürünlerin satımını kolayca yapabilirsiniz. Anadolu ve Avrupa yakasının her metrekaresine hizmet arzını götüren Hurda Gidiyor ile Sancaktepe, Şerifali, Sultangazi ve Tuzla gibi birçok bölgede hurda satım hizmeti veriyoruz. Her nerede olursanız olun kapınıza kadar gelerek hurdalarınızın alımını gerçekleştiren Hurda Gidiyor; Ümraniye, Üsküdar, İzmit, Gebze, Körfez, Ataşehir ve çok daha alandaki atıl ürünlerin geri dönüşüme kazandırılmasını sağlıyor.

Curricular Economy

More fuel-efficient aircraft. More direct and on-time flights. Safer skies and airports. We're found on virtually every commercial, defense and space aircraft.

Energy & Climate

Since 2010, our facilities have implemented more than 4,300 efficiency projects including building automation and controls, lighting and mechanical upgrades, saving more than $80M (annualized).

Operations

Over 100 years ago, we defined energy efficiency by making indoor comfort automatic. Today, we redefine it in 10 million buildings using our technology.

Human Rights

Each year, we keep over half a billion workers safer and more productive with voice-enabled software, barcode scanners, mobile computers and protective equipment.

Conflict Minerals

We pioneered automation control. So we understand complex industrial facilities, and how to create high-quality and high-performance chemicals and materials.

Natural Infrastructure

We provide resources and financial support to causes around the world and encourage employee volunteerism.

Sustainability in Action

Sustainability Report

— View Infographics

Vision, Mission, Strategy & Principles

İstanbul’un Her Semtinde Biz Varız

Hurda satım işlemleriniz için tercih edebileceğiniz en avantajlı adres olan Hurda Gidiyor ekibi olarak Maltepe, Pendik, Beykoz, Kayışdağı, Kartal, Kadıköy, Dudullu, Sarıgazi ve Şile’ye kadar ulaşıyoruz. Her ölçekten hurdanın alımını gerçekleştiren firmamız, Avrupa yakasının da tamamına hakimdir. Kapınıza kadar gelerek ürünlerin yüklemesini ve transfer işleminin gerçekleştirilmesini sağlayan markamız, Avrupa yakasında Aksaray, Avcılar, Beşiktaş, Beylikdüzü, Esenyurt ve Etiler gibi birçok farklı alana ulaşır. Ulaştığı tüm alanlarda müşterilerini profesyonel ve şeffaf hizmetleri ile buluşturan Hurda Gidiyor; Eyüp, Sarıyer, Şişli, Zeytinburnu, GOP, Göktürk ve Fatih bölgelerine de hizmet veriyor. Hurdaların yerinden ve değerinden alınmasını sağlayan firmamız, sağladığı nakit akışı ile atıl durumda olan ürünlere paha biçilmesine imkan veriyor.

Hem Temizlik Hem Kazanç

Daima kazanmanıza olanak sağlayan hizmetlerimizden faydalanmak için günün her saatinde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ekipmanlarımız ile kısa süre içerisinde hurdaların alınarak geri dönüşüme gönderilmesini sağlıyoruz. Talep etmeniz durumunda aynı gün ulaşım alanına giderek bölgede bulunan ürünlerin temizlenmesini sağlıyoruz. Bu sayede görsel kirliliğinin de önüne geçmiş oluyoruz. Hammadde ihtiyacının yeniden üretime kazandırılmasına imkan veren Hurda Gidiyor, İstanbul’un en büyük hurdacılarından bir tanesidir. Yerinden hurda alımı ve güncel hurdacı fiyatları ile beklentilerinizi hızlı bir şekilde karşılayan firmamız, anında nakit ödeme sistemi sayesinde de süreçten kârlı çıkmanıza olanak sağlıyor. Hizmet götürdüğümüz tüm bölgelerde %100 müşteri memnuniyeti hedefi ile hareket eden gülü ekibimiz, gereksinimleriniz için en doğru sonuçları almanıza olanak sağlıyor.