Hurda Gidiyor

Hurda Gidiyor© Dudullu OSB Ataşehir
0552 706 50 34

Beylikdüzü Hurdacı

BEYLİKDÜZÜ HURDACI
İLE ATIL MATERYALLERİ DEĞERLENDİRİN

 

Atıl durumda olan farklı materyallerin yerinden alınarak hem ortamın temizlenmesine hem de malzemelerin geri dönüşüme kazandırılmasına
olanak sağlayan Beylikdüzü hurdacı, iş yerlerinden evlere, fabrikalardan üretim merkezlerine kadar; kısacası hayatın her alanında bulunan hurdaların
değerlendirilmesini sağlar. Birçok geri dönüşüm alımı yapan Beylikdüzü hurdacı, ürünlerin değerinden nakit olarak karşılığını bulmasına olanak sağlıyor. Hacmi ne olursa olsun her ölçekten geri dönüşüm malzemesinin satımına imkan veren Beylikdüzü hurdacı, bu sayede elde ettiğiniz kazancı işinizi geliştirmede kullanmanıza imkan veriyor.

 

Her Sektörden Atıl Materyaller

Talaş, imalat artığı, sarı, çinko, nikel, çelik, plastik alüminyum ve bakır gibi birbirinden farklı materyallerin hurdalarını değerlendiren Beylikdüzü hurdacı, alım satım sektörünün öncü firmaları arasındadır. Şantiye ve inşaat alanları gibi metallerin yoğun olduğu bölgelerde atıl durumda olan ürünlerin temizliği de oldukça zordur. Güçlü ekibi ve teknolojik ekipmanları ile istediğiniz tarihte alana giderek malzemelerin toplanmasına imkan veren Beylikdüzü hurdacı, hassas tartı hizmetleri sayesinde ürünleri gramajı gramajına tartar. Avrupa ve Anadolu yakasının tamamına hizmet veren Beylikdüzü hurdacı, İstanbul civarındaki illerdeki alıma da imkan verir.

Hacim ve Kilo Fark Etmez

Hacim ve kilo fark etmeksizin her ebattaki hurdaların alış satış işlemlerini gerçekleştiren Beylikdüzü hurdacı, günün her saatinde ulaşılabilirdir. İstediğiniz alanda bulunan hurdaların alınması için sizde Beylikdüzü hurdacı firmamızı tercih edebilirsiniz. Materyallerin türü, karşılık bulduğu fiyatlara göre değişir. Görece kıymetli olan materyallerin hurda piyasasındaki en yüksek fiyatlardan alımına imkan veren Beylikdüzü hurdacı, bu sayede ve ürünlerin karşılığını tam olarak almanıza imkan verir. Size özel olarak sunduğumuz avantajı fiyat tekliflerinden yararlanmak ve ücretsiz keşif hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Ülkemizde kullanım yoğunluğu oldukça fazla olan materyallerin atıl duruma gelmesi hem ülke ekonomisine zarar verir hem de işletmelerin bütçesini yormasına neden olur. Normal şartlar altında hiçbir şekilde işlevsel olarak kullanılmayan materyallerin geri dönüşümde imkan sağlayan Beylikdüzü hurdacı markamız, bu sayede temiz bir gelecek için de büyük bir katkıda bulunuyor.