Hurda Gidiyor

Hurda Gidiyor© Dudullu OSB Ataşehir
0552 706 50 34

Esenyurt Hurdacı

ESENYURT HURDACI İLE NAKİT İHTİYAÇLARINIZI KARŞILAYIN

 

İstanbul’un dört bir yanında sunduğumuz hurda alım satım hizmetleri ile nakit ihtiyaçlarımızı karşılarken diğer yandan da çevrenin sürdürülebilirliğine katkıda bulunuyoruz. Esenyurt hurdacı merkezimizdeki şeffaf yönetim politikası sayesinde satmak istediğiniz ürünleri gramajı gramajına tartarak hassas tartılar vasıtasıyla aklınızda herhangi bir soru işareti kalmasını engelliyoruz. Profesyonel olarak sunduğumuz Esenyurt hurdacı hizmetleri ile plastikten bakıra, naylondan alüminyuma kadar geri dönüştürülebilir olan tüm ürünleri profesyonel bir şekilde kapınızdan alıyoruz. Yerinde alım hizmetlerimiz sayesinde sizin herhangi bir zahmete katlanmanızı engelliyoruz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek istediğiniz gün ve saat üzerinden randevu vermek olacak.

 

Esenyurt Hurdacı ile Hurdalarınızı Değerinden Satın

WhatsApp, telefon veya e-posta aracılığıyla bizimle iletişime geçebilir, güncel hurda fiyatları üzerinden satışınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sunduğumuz yerinden geri dönüşüm malzemesi alım hizmetleri sayesinde aynı gün içerisinde dahi kapınıza kadar gelerek istediğiniz hurdaların alımını sağlıyoruz. Alımlarda nakit ödeme yaparak acil nakit ihtiyaçlarınız için de ekstra çözümler sağlıyoruz. Hacim ve ölçek fark etmeksizin tüm atıl ürünlerin alımını gerçekleştiren Esenyurt hurdacı evsel malzemelerden atıl durumdaki buzdolaplarına kadar birçok farklı yelpazede beklentilerinizi karşılıyor. Profesyonel olarak sunduğumuz Esenyurt hurdacı hizmetleriyle teknolojiyi buluşturarak zengin ekipman araçlarımızla hurda alım süreçlerinin çok daha hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyoruz.

Esenyurt Hurdacı Olarak Sektörümüzde İlham Kaynağıyız

Sektörümüzdeki rakip firmalarımıza ilham kaynağı olan kusursuz Esenyurt hurdacı hizmetlerimiz ile alıcıların her şartta kazançlı çıkmasına olanak sağlıyoruz. Hammadde ihtiyacı ülkemiz için oldukça önemli bir konudur. Üretim süreçlerinde dışa bağımlılığı azaltmak için iç piyasada sürdürülebilirliğin sağlanması oldukça önemlidir. Bunu sağlamak için geri dönüştürülmesi mümkün olan ürünlere toparlayan Esenyurt hurdacı gelecek nesillerin daha iyi bir dünyaya uyanması için hurdaları geri dönüşüme gönderiyor. Nakliye ve işçilik hizmetlerinin tamamının tarafımıza ait olduğu Esenyurt hurdacı hizmetleri ile profesyonel destek sunuyoruz. Satın aldığımız malzemeleri yükledikten sonra geri dönüşüm merkezlerine iletiyor ve üretime büyük bir katkıda bulunuyoruz. Bu süreçte sizin üzerinize düşen sadece bizimle iletişime geçmek oluyor. Geri kalan tüm yönetim ve faaliyet hizmetleri firmamız tarafından gerçekleştiriliyor.