Hurda Gidiyor

Hurda Gidiyor© Dudullu OSB Ataşehir
0552 706 50 34

Etiler Hurdacı

ETİLER HURDACI İLE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞE KATKI

 

Sürdürülebilirlik, çağımızın en önemli konuları arasındadır. Kısıtlı olan tükenebilir kaynakları kullanmak hem ülke ekonomisine hem de çevreye büyük zarar verir. Bu kapsamda Etiler hurdacıalım hizmetleri sunan firmamız tarafınızdan aldığıhurda ürünleri özel depolarında muhafaza ederek geri dönüşüm süreçlerine dahil eder. Hammadde kaynaklarının daha verimli bir şekilde kullanılabilmesi için sizde sürdürülebilirlik faaliyetlerine katkıda bulunabilirsiniz. Elinizde bulunan hurdaları değerlendirmek için Etiler hurdacı firmamızla iletişime geçerek hurdaların karşılığını anında nakit alabilirsiniz.

 

Hurdaları Satarak Bütçenizi Rahatlatın

Demir, kablo, sac, bakır gibi birbirinden farklı materyallerin alımını sağlayan Etiler hurdacı firmamız geri dönüşümü mümkün olan tüm ürünlerin alımını gerçekleştirerek hem sizin nakit ihtiyacınızı karşılar hem de çevreye büyük bir katkı sağlar. Yerinde alım hizmetleri sunan firmamız siz neredeyseniz oraya gelir. Ortamda bulunan hurdaların toplanmasından yüklenmesine, nakliye işlemlerinden depolanmasına kadar tüm süreçler tarafımıza aittir. Hassas tartılar sayesinde ürünlerinizi eksiksiz bir şekilde tartan Etiler hurdacı ekip arkadaşlarımız, hem ekonomik yönden avantajlı sonuçlar elde etmenizi sağlar hem de çevrenin korunmasına imkan verir. Farklı materyallerin piyasa fiyatına, uygun olarak verimli bir alışveriş yapacağınız Etiler hurdacı firmamızda herhangi bir ödeme sorunu yaşamazsınız. Kurumsal olarak hizmet veren Etiler hurdacı markamız, anında ödemelerinizi yaparak aklınızda oluşabilecek tüm soru işaretlerini ortadan kaldırır.

Sizin Gücünüzle Büyüyoruz

Bugüne kadar müşterilerimizin referansı ile büyümeye ve gelişmeye devam ettik. Bundan sonra da Etiler hurdacı kapsamında verdiğimiz hizmetler ve güçlü ekipman ağımız ve kadromuz ile sektörün öncüsü olacağımızdan eminiz. Etiler hurdacı olarak çıktığımız yolda bizimle birlikte yürüyen müşterilerimiz ile hem kazanç elde ediyor hem de doğanın korunmasına yardımcı oluyoruz. Oluşturduğumuz özel depolarda muhafaza ettiğimiz hurdaları aynı gün içerisinde alabiliyoruz. İster Avrupa yakasında isterseniz de Anadolu yakasında olun, Etiler hurdacı hizmetleri için fark etmez. Sizden alacağımız bilgiler ışığında hurdaların bulunduğu lokasyona ulaşarak öncelikle ücretsiz keşif hizmetlerimizi sunuyoruz. Bu sayede ürünlerin ne kadar tutacağı ve aklınıza bulunan diğer detaylar hakkında istediğiniz soruları soruyorsunuz. Önceden fiyatları bildiğiniz için yükleme sonrasında herhangi bir kötü sürpriz ile de karşılaşmıyoruz.