Hurda Gidiyor

Hurda Gidiyor© Dudullu OSB Ataşehir
0552 706 50 34

Göktürk Hurdacı

GÖKTÜRK HURDACI İLE SORUNSUZ ALIŞVERİŞ

 

Toptan ve perakende hurda alımı konusunda uzmanlaşan Göktürk hurdacı firmamız ile İstanbul ve çevre illerindeki her türlü lokasyondan atıl durumdaki hurdaların adamını gerçekleştiriyoruz. Satın aldığımız ürünlerin Türk lirası karşılığını size anında nakit olarak yapıyoruz. Nakliye ve yüklemesini ücretsiz olarak gerçekleştirdiğimiz ürünleri depolarımızda kaldırıyor, ardından geri dönüşüm sürecine dahil ediyoruz. Bu sayede hem çevrenin sürdürülebilirliğine katkıda bulunuyor hem de hammaddede dışa bağladığın azaltılmasına olanak tanıyoruz. Yüksek tonajlı hurda alımı ve bireysel alımlar için de aynı hassasiyetle yaklaşan Göktürk hurdacı firmamız ile elindeki hurdalarını elden çıkartmak isteyenlere benzersiz bir fırsat sunuyoruz.e-posta,WhatsApp veya telefon yoluyla bizlere ulaşabilir ve Göktürk hurdacı hizmetlerimizden aynı gün içerisinde faydalanabilirsiniz.

 

Yüksek Fiyattan Alım Fırsatı

Yüksek birim fiyat üzerinden sunduğumuz Göktürk hurdacı hizmetleri kapsamında satışını gerçekleştirdiğiniz ürünlerin tam karşılığını almanızı sağlıyoruz. Farklı kalite sınıflandırmasına tabi olan ürünler arasından ayrımları profesyonel araçlarımız ile gerçekleştiriyor, bu sayede sizin herhangi bir zahmete girmeden ürünlerinizi kolayca satmanıza imkan tanıyoruz. Satışını gerçekleştirmek istediğiniz atıl durumdaki materyallerin ne kadar tutacağını tahmini olarak da sizlere belirtiyoruz. Bu sayede ürünlerin yüklemesinin yapılmasından sonra kötü sürprizlerle karşılaşmıyorsunuz. Nitelik ve profesyonel kadromuzla Göktürk hurdacı hizmetlerini sizler için sunuyor ve hakkaniyetli bir şekilde ürünlerinizin karşılığını almanızı sağlıyoruz.

Ürünler Gözünüzün Önünde Tartılıyor

Şeffaf yönetim sistemimiz kapsamında Göktürk hurdacı hizmetleri verirken ürünlerin gözlerinizin önünde tartılmasını sağlıyoruz. Bu sayede içiniz rahat bir şekilde ürünlerinizin tam karşılığını aldığınızı siz de biliyorsunuz. Dürüstlük ilkesinden hiçbir zaman taviz vermeyen Göktürk hurdacı firmamız her türlü metal, plastik ve naylonun geri dönüşüme kazandırılması için alımını gerçekleştiriyor. Benzersiz bir hizmet gamına sahip olan Göktürk hurdacı sayesinde hem ortamların hurdalardan arındırılmasını sağlıyor hem de yüksek ölçüde kazanç elde etmenize imkan tanıyoruz. Kurşun, metal ve bakır gibi birbirinden farklı materyallerin alımını gerçekleştiren Göktürk hurdacı firmamız en değerli hurdalardan birim fiyatı en düşük hurdalara kadar ayrım yapmadan ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde karşılamanıza olanak sağlıyor.