Hurda Gidiyor

Hurda Gidiyor© Dudullu OSB Ataşehir
0552 706 50 34

Kadıköy Hurdacı

KADIKÖY HURDACI HİZMETLERİ SİZİ BEKLİYOR

 

Atıl durumdaki hurdaların yeniden üretime kazandırılmasını sağlayan Kadıköy hurdacı merkezimiz ile iş yaşamınıza artı değer oluşturuyoruz. Müşteri memnuniyetini merkezine alan Kadıköy hurdacı firmamız, her türlü geri dönüştürülebilir materyali alarak çevrenin sürdürülebilirliğine katkıda bulunuyor. Ülkemizin dışa bağımlılığını azaltacak yöntemleri benimseyen Kadıköy hurdacı firmamız, sunduğu hizmetlerle geri dönüşümü mümkün olan ürünlerin üretime kazandırılmasına imkan tanıyor. Bunun için sizin adınıza tüm süreçleri takip eden ve süreçlerde faal olan firmamız, Kadıköy hurdacı hizmetleri kapsamında yalnızca ham maddeyi sizden alıyor. Güven üzerine kurulan Kadıköy hurdacı markamızda, hassas terazi yardımıyla sattığınız ürünlerin kaç kilo geldiğini rahatlıkla görebilirsiniz.

 

Hayata Bağlayan Geri Dönüşüm Süreci

Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak amacıyla çıktığımız yolda, ticareti her zaman şeffaf bir şekilde sürdürdük. İnsanların hayata bağlanmasına olanak tanıyan geri dönüşüm sürecinde plastikten alüminyuma kadar geri dönüşümü mümkün olan materyalleri toplayarak ilgili merkezlere yönlendirdik. Bu kapsamda en büyük gücümüz müşterilerimiz oldu. Bize telefon veya e-posta aracılığı ile ulaşan müşterilerimiz, Kadıköy hurdacı kapsamında sunduğumuz hizmetlerden faydalandılar. Ellerinde bulunan materyallerin yerinde ve değerinden alınmasını sağladılar. Profesyonel ekibimiz ve yüksek teknolojili makinelerimiz ile sizin uygun olduğunuz tarih ve saatte varış alanına ulaşarak, ortamda bulunan hurdaların toplanmasını sağladık. Geri dönüşümün öncü kuruluşları arasında yer alan firmamız, sadece Kadıköy hurdacı kapsamında değil, İstanbul ve çevre illerdeki dönüşümün de öncüsüdür.

Hurda Dönüşümünden Herkes Kazandı

Yıllar içerisinde işlevsiz hale gelen ürünlerin sürdürülebilirlik adına üretime yeniden katkıda bulunmasını sağlayan Kadıköy hurdacı merkezimizde, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyoruz. Sattığınız hurdaları değerinden alan Kadıköy hurdacı firmamız, bu süreçte hem satıcının hem de ülkemizin kazanmasını sağladı. Ham madde bakımından dışa bağımlılığımızı azaltan yenilikçi çözümlerimiz ile atık maddelerin geri dönüşümüne aracılık ediyoruz. Naylondan demire, sarı pirinçten beyaz eşyaya kadar geri dönüşümü mümkün olan tüm materyallerin alımını gerçekleştiren Kadıköy hurdacı merkezimiz; teneke bakırından bobine, metal talaştan trafoya kadar çok geniş bir yelpazede hizmet arzını sizler için sunuyor. Satın aldığımız ürünlerin karşılığını anında, nakit olarak ödüyoruz.