Hurda Gidiyor

Hurda Gidiyor© Dudullu OSB Ataşehir
0552 706 50 34

Kartal Hurdacı

KARTAL HURDACI HURDANIN USTASI

 

Hurdanın ustası olan Kartal hurdacı hizmetlerimiz ile atıl durumda olan ve geri dönüşüme müsait olan ürünlerin üretime yeniden kazandırılmasını sağlıyoruz. Bunları yaparken de gücümüzü müşterilerimizden alıyoruz. Sektörde en çok tercih edilen hurda çeşitlerinden nadir olarak tercih edilen ürünlere kadar çok geniş bir yelpazede Kartal hurdacı merkezi olarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Sektördeki güvenilirliği ile kendini ispatlayan firmamız, profesyonel ekibi ve teknolojik iş makineleri ile birlikte beklentilerinizi en iyi şekilde karşılama fırsatı sunuyor. Atıl durumda olan ürünlerin yeniden dönüşümünü mümkün kılan Kartal hurdacı hizmetlerimiz kapsamında ham maddelerin geri dönüşümünü sağlayarak ülke ekonomisine büyük ölçüde kazanım elde ediyoruz.

 

Yüksek Fiyattan Alım Garantisi

Sektörünün liderleri arasına adını altın harflerle yazdıran Kartal hurdacı merkezimizde yüksek fiyat üzerinden alım garantisi sunuyoruz. Siz, herhangi bir efor sarf etmeden hem kazanç elde etmiş oluyorsunuz hem de gelecek nesillere daha temiz bir dünya bırakmış oluyorsunuz. Bu kapsamda krom, demir, alüminyum, plastik ve naylon gibi farklı materyallerin alımını gerçekleştiriyoruz. Geri dönüşüme uygun olan bu ürünler, sağlıklı koşullar altında özel araçlarımıza yükleniyor. Gerekli durumlarda hurdaların birbirinden ayrıştırılmasını da sağlayan Kartal hurdacı firmamız ile herhangi bir efor sarf etmeden ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde karşılama fırsatı buluyorsunuz. Müsaitlik durumunuzun uygun olduğu zamanlarda Kartal hurdacı merkezi olarak ürünlerin alımını aynı gün içerisinde gerçekleştirebiliyoruz.

Tek Tıkla Randevunuzu Oluşturun

 

Tek tıkla randevunuzu oluşturarak ihtiyacınız olan Kartal hurdacı alım işlemlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Bilgisayarınızdan, cep telefonunuzdan veya tabletinizden sitemize tıklayarak randevunuzu kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Ortamda görüntü kirliliği oluşturan ve hiçbir şekilde kullanımı mümkün olmayan ürünleri Kartal hurdacı ayrıcalığı ile kolayca satabilirsiniz. Ürünlerin nakit karşılığı anında tarafınıza ödenir. Makine hurdası, araç jant alüminyum, ofset matbaa ve imalat artığı gibi birçok sektörel hurdanın alımını gerçekleştiren Kartal hurdacı firmamız, lokasyonunuz nerede olursa olsun kolayca ulaşıyor ve her ölçekten hurdanın alımını avantajlı şartlarda gerçekleştiriyor. Kusursuz bir yönetim süreci ile sizi yormadan alım işlemlerini gerçekleştiren Kartal hurdacı ekibimizden çok memnun kalacaksınız.