Hurda Gidiyor

Hurda Gidiyor© Dudullu OSB Ataşehir
0552 706 50 34

Maltepe Hurdacı

MALTEPE HURDACI İLE ÜLKEYE DESTEK

 

Hem bireysel ekonominize hem de ülke ekonomisine büyük katkılar sunan Maltepe hurdacı hizmetlerimiz ile desteklerimizi kesintisiz olarak sürdürüyoruz. Açık ve kapalı alanlarda bulunan her türden hurdanın alımımı sağlayan Maltepe hurdacı hizmetlerimiz ile sadece bölge bazında değil, aynı zamanda çevre semtler ve iller bazında da kusursuz hizmetlerimizi ulaştırıyoruz. Sektöre ilk girdiğimiz günden bugüne, her zaman en iyisini sunmak istedik. Bu doğrultuda Maltepe hurdacı alımında kullandığımız araçlarımızı ve iş gücümüzü yeniledik. Sürekli gelişim ilkesini benimseyen Maltepe hurdacı hizmetleri ile satın aldığımız ürünlerin tamamını geri dönüşüme kazandırdık.

Karşılıklı Kazanmaya Ne Dersiniz?

Karşılıklı kazanmanıza olanak sağlayan Maltepe hurdacı hizmetleri ile en önemli referansımız olan sizlerin ihtiyaçlarına doğru çözümler üretiyoruz. Plastikten bakıra kadar birçok farklı ürün grubunda alımlar gerçekleştiriyoruz. Atıl durumda olan ürünlerin çok daha verimli bir şekilde kullanılmasına olanak sağlayan Maltepe hurdacı firmamız ile geleceğe yatırım yapıyoruz. Geri dönüştürülebilir ürünleri sektöre arz eden Maltepe hurdacı firmamız, atıl durumdaki ürünlerin yeniden ham madde olarak kullanılmasına imkan veriyor. Sektördeki güvenilirliğimiz ile hizmet verdiğimiz bölgelerde bir numarayız. Sektörün öncüsü olma misyonumuzu geliştirerek Maltepe hurdacı olarak sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Karbon Ayak İzini Düşürüyoruz

Her insanın ve her nesnenin bir karbon ayak izi vardır Bu, hem canlılar olarak hem de nesnelerin üretim süreçlerinde çevreye salgıladığımız karbondioksit ile doğru orantılıdır. Tüm dünyada karbon ayak izinin düşürülmesi için çalışmalarını sürdüren Maltepe hurdacı firmamız ile bir yandan güven veriyor, diğer yandan çevrenin korunmasına büyük ölçüde katkıda bulunuyoruz. Çok geniş bir müşteri kitlesine hitap eden Maltepe hurdacı firmamız ile geri dönüştürülebilir ürünleri topluca alıyor ve ücretini sizlere nakit olarak sunuyoruz. Elde ettiğiniz geliri ister ihtiyaçlarınız isterseniz de işinizi geliştirmek ve yeni ham maddeler elde etmek için kullanabilirsiniz. Kusursuz hizmet anlayışımızla büyük küçük demeden Maltepe hurdacı alım ihtiyacı bulunan tüm alanlara kolaylıkla ulaşıyoruz. Bakır, alüminyum, demir ve çok daha fazla materyal için siz de Maltepe hurdacı hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz.