Hurda Gidiyor

Hurda Gidiyor© Dudullu OSB Ataşehir
0552 706 50 34

Şile Hurdacı

ŞİLE HURDACI AVANTAJLARINDAN FAYDALANIN


Her türlü hurdanın değerinden alımını gerçekleştiren Şile hurdacı firmamız ile bir yandan kazanırken diğer yandan çevrenin korunmasına katkıda bulunacaksınız. İstanbul ve çevre illerdeki hurdaların özel ekipmanlar ile hızlı bir şekilde alınmasına olanak sağlayan Şile hurdacı merkezimizde, doğayı koruyor ve geri dönüşüme büyük ölçüde katkı sağlıyoruz. Bu katkıda sizin de payınız olsun isterseniz günün her saatinde bizimle iletişime geçerek hem ortamdaki görüntü kirliliğini ortadan kaldırabilir hem de nakit elde edebilirsiniz. Bütçenizi rahatlatacak çözümleri ile hurdaların değerinden alınmasına imkan veren Şile hurdacı hizmetlerimiz, uzmanlık alanlarındaki atıl durumdaki ürünlerin üretime yeniden kazandırılmasına imkan tanır. 

Maden ve Plastik Hurda Alımı

Akü hurdası, krom, alüminyum ve çinko gibi metallerin yanı sıra plastik ve naylon gibi geri dönüşüme uygun olan malzemelerin de toplanmasına olanak sağlayan Şile hurdacı merkezimiz ile iş verimliliğini artıracak sermayeye sahip olabilirsiniz. Sunduğumuz hizmetlerle hem ülke ekonomisinde büyük bir değer oluşturuyor hem de istihdama önemli ölçüde katkı sağlıyoruz. Sektörünün lokomotifi olan Şile hurdacı merkezimiz, her ölçekten hurdanın alımını gerçekleştirerek tüm müşterilerine eşit mesafede yaklaşır. Zengin ekipmanları ve güçlü personelleri ile ürünlerin hızlı bir şekilde ortamdan kaldırılmasına olanak sağlayan Şile hurdacı merkezimiz, tüm işlemlerde sizden herhangi bir ücret talep etmez. Yükleme ve nakliye maliyetleri tarafımıza aittir. Bu sayede herhangi zaman, efor ve maliyet gerektirmeden profesyonel Şile hurdacı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Yüksek Hizmet Kalitesi

 

Sunduğumuz yüksek hizmet kalitesi ile Şile hurdacı denince akla ilk gelen firmalardan olan markamız, yılların tecrübesini memnuniyetinizi artırmak için kullanır. Ücretsiz keşif hizmetinin sunulduğu markamızda, hurda niteliğinde olan ürünlerinizin fiyatını öğrenebilir vefiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Sektördeki en iyi fiyatları sizler için sunan Şile hurdacı merkezimiz ile bakırdan demire, plastikten alüminyuma kadar elinizde bulunan tüm atıl durumdaki materyallerin alımını gerçekleştiriyoruz. Ürünlerin alımından yüklemesine kadarki tüm süreçler tarafımızca gerçekleştiriliyor. Bu sayede siz, sadece satışını yaptığınız ürünlerin karşılığı olan nakit meblağ ile ilgileniyorsunuz. Her açıdan avantajlı olan Şile hurdacı hizmetlerimiz kapsamında beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyoruz.