Hurda Gidiyor

Hurda Gidiyor© Dudullu OSB Ataşehir
0552 706 50 34

İşletme Hurdaları

İşletme Hurdaları Alımı Bizim İşimiz

İstanbul genelinde sunduğumuz işletme hurdaları alım hizmetinizle atıl durumda bulunan, ancak parasal değeri olan hurdaların alımını gerçekleştiren firmamız, değerinden işletme hurdaları alımı ile uygun çözümler sunuyor. Geri dönüştürülebilen malzemelerin alınarak yeniden üretime kazandırılmasına yardımcı olan firmamız işletme hurdaları kapsamında kablo hurdacı, demir ve hurda plastik gibi materyaller üzerinde uzmanlığını sizler için sunuyor. İşletme hurdaları konusunda profesyonel desteğini son teknolojik ekipmanları ile geliştiren markamız sizlere daime en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyor. Hurdalar arasında ahşap, gümüş, altın, telefon, oyuncak, naylon, gazete, cam ve plastik gibi farklı materyaller olabilir. Farklı türler üzerinde değişken fiyatlara sahip olan işletme hurdaları arasında ise alüminyum, pirinç, karbür, kobalt, altın, demir, kurşun, gümüş ve çelik vardır.

 

Hurdacı Arayışınız Son Bulsun

Hurda materyalleri tek tek ayrıştırmanıza gerek yok. Alanında uzman ekibimiz, son teknolojik araçlar ile işletme hurdaları konusunda ayrıştırmalarını çok kısa bir süre içerisinde yaparak hassas tartılar sayesinde tam olarak ne kadarlık bir karşılık alacağınızı sizlere bildirir. Geri dönüşüm alanında en fazla tercih edilen işletme hurdaları arasında alüminyum olur. Şekillendirilmesi ve işlemesi oldukça kolay olan alüminyum, yüksek ısı iletkenliği sayesinde de önemli bir materyaldir. Düşük yoğunluğu sayesinde birçok farklı sektörde kullanılabilen alüminyum, uçak parçalarından bira fırçalarına, mutfak eşyalarından folyolara kadar çok zengin bir kullanım alanına sahiptir. Araç jantlarından klimalara kadar yaşamın her alanında kendisine yer bulan alüminyum dayanıklılık, yumuşaklık ve esneklik özellikleri sayesinde sektörün lider hurda işletme hurdaları asındaki yerini koruyor.

 

Hurdacılar Bir Telefon Kadar Yakın

İşletme hurdaları konusunda önemli olan bir diğer ürün ise pirinçtir. Pompa ekipmanlarından dişlilere, su sayaçlarından sıhhi tesisat ürünlerine kadar geniş bir yelpazeye hitap eden pirinç, bakır ve çinkonun karışımı olarak da adlandırılabilir. Yoğun bir metal olan pirinç, yatak başlarından kapı kollarına kadar zengin bir kullanım alanına sahiptir. Sultanbeyli hurdacı kapsamında hizmet veren ve İstanbul’un tamamına hitap eden işletme hurdaları firmamız, hurdacılar denince akla ilk gelen firmalar arasındadır. Siz de İstanbul hurdacı ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçerek işletme hurdaları konusundaki satışlarınızı kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Plastik ve hurda demir gibi farklı materyallere tek merkezden hitap eden firmamız, Sancaktepe hurdacı ve Ataşehir hurdacı gibi farklı semtlere de kusursuz hizmetlerini götürür.