Hurda Gidiyor

Hurda Gidiyor© Dudullu OSB Ataşehir
0552 706 50 34

Toplu Haldeki Hurdalar

Toplu Haldeki Hurdalar Saatler İçinde Kaldırılıyor

Toplu olarak belirli bir alanda yoğunlaşan hurdaların alımını gerçekleştirerek ortamın ferahlamasına yardımcı olan firmamız, toplu haldeki hurdalar alımı ile aynı zamanda da çevrenin estetik bir görünüme kavuşmasına olanak sağlıyor. Uzun dönemden bu yana belirli bir alanda hurda yığını olarak bulunan ürünlerin parasal karşılığını almak adına siz de toplu haldeki hurdalar alımı için hemen harekete geçin. Tek bir telefonla ulaşabileceğiniz Sancaktepe hurdacı hizmetlerimiz sayesinde toplu haldeki hurdalar için satış işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Toplu haldeki hurdalar arasında çelik, kurşun, demir, kobalt, karbür, pirinç ve alüminyum bulunabilir. Bu materyaller arasından dilediğinizi ayrıştıran uzman ekiplerimiz ve son teknolojik araçlarımız ile işlemleri kısa süre içerisinde gerçekleştiriyoruz.

 

Hurda Demir ve Diğer Materyaller için

Toplu haldeki hurdalar alım işlemleri esansında, ayrıştırma ve tartım gibi hizmetlerimizi yerinde inceleyerek içinizi rahat bir şekilde hurda satışını gerçekleştirebilirsiniz. Toplu haldeki hurdalar kapsamında sunduğumuz hizmetlerde en çok satış yapan ürünler arasında çelik bulunur. Sanayi tipi eşyalar, beyaz eşyalar, evyeler ve mutfak eşyaları başta olmak üzere birçok farklı alanda tercih edilen çelik, iyi hurda fiyatı sayesinde satış yapılmak istenen hurda ürünleri arasındadır. Toplu haldeki hurdalar arasından tercih edilebilen bir başka ürün ise kurşundur. Kablolar, aküler, ses yalıtımı sistemleri, su borusu ve boya gibi araçlarda kullanılan kurşun da parasal değeri olan bir araçtır. Toplu haldeki hurdalar demir, kobalt veya karbür de olabilir.

 

İstanbul Hurdacı Yanı Başınızda

Kullanılan eşyaların içinde önemli bir yere sahip olan demir, bulaşık makinesinden çamaşır makinesine, çim biçme makinesinden tencere ve tavalara kadar çok çeşitli alanlarda kullanılır. İşlevselliği ile ön plana çıkan çelik, toplu haldeki hurdalar satışı yapmak isteyenlerin öncelikli tercihi arasındadır. Farklı materyallerin karışımı veya tek bir materyal olması fark etmez. İstanbul hurdacı hizmetleri sunan firmamız, İstanbul’un neresinde olursanız olun hurdanın bulunduğu alana gelir ve sizlere profesyonel hizmet sunar. Geri dönüşüme kazandırılan hurdalar sayesinde çevrenin korunmasına katkıda bulunursunuz. Bu sayede hem cebiniz hem de doğa kazanmış olur.